درباره ما

شرکت دانش بنیان برنامه سازان شبکه داتیس، با همکاری متخصصین حوزه مهندسی نرم افزار و علم داده، در سال ۱۳۸۸  فعالیت خود را با هدف ارائه بروزترین راهکارهای نرم افزاری در حوزه جمع آوری و تحلیل اطلاعات و ارائه بهترین راهکارهای مدیریتی در امر بهبود مدیریت و بهبود فرایندهای سازمانی آغاز کرد.

این شرکت که بنیان خود را بر استفاده از متدولوژی های نوین و استانداردهای بین المللی بنا نهاده، رشد بسیار سریع خود را، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای پوشش نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات، از شرکت برنامه سازان شبکه داتیس و از خدمات پس از فروش بی قید و شرط آن بهره مند شوند.

گروه نرم افزاری داتیس، در ابتداي فعاليت خود با هدف تولید سیستم های جمع آوری و گردش اطلاعات، موفق به ارائه ی سیستم های ذیل گردید:

سستم جامع پندار

پس از آن این شرکت با تمرکز بر روی حوزه مدیریت بهبود و بهبود مستمر بر پایه کایزن، سیستم مدیریت تجربه کارکنان(پندار) را تولید و وارد بازار کرد، طی مدت کوتاهی موفق شد با فروش و راه اندازی سیستم پندار بعنوان یک محصول متفاوت و نوین همراه با ویژگی های متمایز کننده در سازمان های متعدد، به عنوان رهبر بازار در این حوزه امتیازات زیادی را از جمله: بهبود تعاملات درون و برون سازمانی، بهبود کیفیت، افزایش انگیزه کارکنان، کاهش نقاط ضعف، افزایش فروش، کاهش هزینه ها، حفظ مشتریان فعلی، افزایش مشتریان جدید و افزایش وفاداری مشتری را برای شرکت ها و سازمان ها به ارمغان آورد.

گروه نرم افزاری داتیس به عنوان مطمئن ترین شریک تجاری شرکت ها و مدیران سعی دارد تا در ایجاد پیوند موثر بین مدیران کسب و کارها و کارکنان و مشتریان بکوشد و آن ها را به سمت و سوی تصمیم ها و انتخاب استراتژی های موفق در حوزه بهبود مستمر، و ایجاد تعامل نزدیک تر میان مدیران سازمان ها و پرسنل و مشتریان هدایت کند.

شرکت داتیس با تولید سیستم پندار، سعی بر آن دارد تا با استفاده از ابزارها و ماژول های مختلف، مدیران سازمان را در رفع مشکلات متعددی که در اثر پیچیدگی فرایندهای کاری به وجود می آید، یاری نماید. علاوه بر این هدف اصلی این مجموعه از ایجاد این نرم افزار، رفع کاستی ها و پر کردن خلل های موجود در سیستم بهبود مستمر از طریق تعامل با کارکنان و ارتباط با مشتریان با استفاده از به روزترین فناوری های موجود در حوزه مدیریت بازخورد است.

این شرکت در سال 1391 با ایده محوری مطالعه طراحی و تولید سیستم های تصمیم ساز مبتنی هوش تجاری به عضویت پارک علم و فناوری درآمد. در سال 1395 گروه نرم افزاری داتیس، بر روی دو محصول اصلی خود یعنی نرم افزار نظام پیشنهادها و نرم افزار بانک ایده، موفق به اخذ تأییدیه دانش بنیان گردید. هم اکنون این شرکت بعنوان یک شرکت دانش بنیان تولیدی به ارائه خدمات می پردازد.

كادر فني داتیس به صورت پيوسته با حضور در دوره‌هاي آموزشي مختلف با آخرين دستاوردهاي فناوري اطلاعات در شاخه كاري خود آشنا مي‌شوند. همچنین، جذب تازه فارغ التحصیلان دانشگاه ها همراه با آموزش، پرورش و ایجاد روحیه کار تیمی در آن ها یکی دیگر از رسالت های این شرکت است که بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت.

داتیس به عنوان مجموعه‌ای برخواسته از توانمندی متخصصین داخلی، موفق به اخذ مجوزها، گواهینامه ها و تقدیرنامه های متنوعی از سازمان ها و نهادهای گوناگون گردیده است.

مهم ترین فعالیت های داتیس در حوزه نرم افزار و وب

نرم افزار نظام پیشنهادها

مهارت های گروه نرم افزاری داتیس

تولید نرم افزار سازمانی

تولید نرم افزار سفارشی

پشتیبانی

طراحی اپلیکیشن

افتخارات و سوابق اجرایی داتیس
  • عضویت در شورای عالی انفورماتیک
  • شرکت دانش بنیان تولیدی
  • عضو پارک علم و فناوری
  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه­ ای کشور
  • کسب گواهینامه مرکز آپا در حوزه امنیت نرم افزار
  • کسب رتبه دوم تولید نرم افزار در جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات
  • طرح برگزیده استان در جشنواره ملی علم تا عمل معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در زمینه طراحی وپیاده سازی سیستم تصمیم یار و پیش بینی کننده بر اساس هوش تجاری
  • کسب لوح تقدیر از مقام محترم وزارت ارتباطات و فناری اطلاعات
  • کسب تقدیر نامه از انجمن صادر کنندگان نفت، گاز و پتروشیمی
0
+
تعداد کاربران
0
+
مشتریان راضی
0
+
پروژه های موفق